Filter het aanbod reset keuzes

op type
Dans (2)
Film (19)
Film + Workshop (2)
Muziek (10)
Rondleiding + Workshop (5)
Tentoonstelling (1)
Theater (30)
Workshop (7)

op leeftijd
Kleuter - onthaalklas (6)
Kleuter - 1ste kleuterklas (10)
Kleuter - 2de kleuterklas (15)
Kleuter - 3de kleuterklas (17)

Lager - 1ste leerjaar (19)
Lager - 2de leerjaar (20)
Lager - 3de leerjaar (21)
Lager - 4de leerjaar (28)
Lager - 5de leerjaar (26)
Lager - 6de leerjaar (26)

Secundair - 1ste jaar (3)
Secundair - 2de jaar (3)
Secundair - 3de jaar (2)
Secundair - 4de jaar (6)
Secundair - 5de jaar (7)
Secundair - 6de jaar (7)

op locatie
ARGOS, Centrum voor Kunst... (1)
Bozar (8)
Cinema Palace (2)
De Kroon (24)
De Platoo (7)
De Zeyp (12)
Essegem (22)
GC De Kriekelaar (1)
GC De Markten (1)
Hallepoort (KMKG) (1)
MIMA (1)
Nekkersdal (13)
Nohva (8)
Villa Empain (Borghossian... (1)

 Als er niets geselecteerd is, worden alle leeftijden en categorieën getoond
Titel Datum Uur Locatie Type
The Feline Project vr 20.09.2019 20:00 De Kroon Dans
Insektival di 24.09.2019 10:00 Essegem Workshop
Insektival di 24.09.2019 13:30 Essegem Workshop
Minimax do 26.09.2019 09:30 De Platoo Theater
Insektival do 26.09.2019 10:00 Essegem Workshop
Minimax do 26.09.2019 10:30 De Platoo Theater
Minimax do 26.09.2019 11:15 De Platoo Theater
Insektival do 26.09.2019 13:30 Essegem Workshop
Insektival vr 27.09.2019 10:00 Essegem Workshop
Insektival vr 27.09.2019 13:30 Essegem Workshop
Insektival di 01.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Insektival di 01.10.2019 13:30 Essegem Workshop
Woestzoeker do 03.10.2019 10:00 GC De Kriekelaar Theater
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS do 03.10.2019 10:00 MIMA Rondleiding + Workshop
Insektival do 03.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Insektival do 03.10.2019 13:30 Essegem Workshop
Insektival vr 04.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Insektival vr 04.10.2019 13:30 Essegem Workshop
Binti ma 07.10.2019 10:00 Cinema Palace Film + Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS ma 07.10.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
Binti (+nagesprek met regisseur) di 08.10.2019 09:30 Nohva Film
Insektival di 08.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Binti (+nagesprek met regisseur) di 08.10.2019 13:00 Nohva Film
Insektival di 08.10.2019 13:30 Essegem Workshop
Insektival do 10.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Insektival do 10.10.2019 13:30 Essegem Workshop
Aatos en de wereld vr 11.10.2019 10:00 De Platoo Film + Workshop
Insektival vr 11.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Alles komt goed vr 11.10.2019 10:30 Essegem Theater
Aatos en de wereld vr 11.10.2019 13:00 De Platoo Film + Workshop
Insektival vr 11.10.2019 13:30 Essegem Workshop
Alles komt goed vr 11.10.2019 13:30 Essegem Theater
Mijn plek di 15.10.2019 10:00 De Kroon Theater
Mist di 15.10.2019 10:00 De Zeyp Theater
BUITEN-AARDS-mooi di 15.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Mijn plek di 15.10.2019 13:30 De Kroon Theater
Mist di 15.10.2019 13:30 De Zeyp Theater
BUITEN-AARDS-mooi di 15.10.2019 13:30 Essegem Workshop
BUITEN-AARDS-mooi do 17.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Mist do 17.10.2019 10:30 Nekkersdal Theater
Mist do 17.10.2019 13:30 Nekkersdal Theater
BUITEN-AARDS-mooi do 17.10.2019 13:30 Essegem Workshop
BUITEN-AARDS-mooi vr 18.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Ithaca vr 18.10.2019 10:30 De Kroon Theater
Binti vr 18.10.2019 13:00 De Platoo Film
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS vr 18.10.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
Ithaca vr 18.10.2019 13:30 De Kroon Theater
BUITEN-AARDS-mooi vr 18.10.2019 13:30 Essegem Workshop
Knorren & Kussen ma 21.10.2019 10:30 Essegem Theater
Knorren & Kussen ma 21.10.2019 13:30 Essegem Theater
BUITEN-AARDS-mooi di 22.10.2019 10:00 Essegem Workshop
bOOm di 22.10.2019 10:30 De Kroon Theater
bOOm di 22.10.2019 13:30 De Kroon Theater
BUITEN-AARDS-mooi di 22.10.2019 13:30 Essegem Workshop
BUITEN-AARDS-mooi do 24.10.2019 10:00 Essegem Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS do 24.10.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
BUITEN-AARDS-mooi do 24.10.2019 13:30 Essegem Workshop
ERNST do 24.10.2019 13:30 De Kroon Theater
De Koning Zonder Schoenen do 24.10.2019 14:00 Nohva Theater
Dikke vrienden vr 25.10.2019 09:15 Nekkersdal Film
Dikke vrienden vr 25.10.2019 10:00 De Platoo Film
De Koning Zonder Schoenen vr 25.10.2019 10:00 Nohva Theater
BUITEN-AARDS-mooi vr 25.10.2019 10:00 Essegem Workshop
Ithaca vr 25.10.2019 10:30 Essegem Theater
Dikke vrienden vr 25.10.2019 13:00 De Platoo Film
De Koning Zonder Schoenen vr 25.10.2019 13:30 Nohva Theater
Ithaca vr 25.10.2019 13:30 Essegem Theater
BUITEN-AARDS-mooi vr 25.10.2019 13:30 Essegem Workshop
BIG BANG FESTIVAL ma 04.11.2019 09:30 Bozar Muziek
Plons do 07.11.2019 10:00 De Zeyp Theater
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS do 07.11.2019 10:00 MIMA Rondleiding + Workshop
Plons do 07.11.2019 13:30 De Zeyp Theater
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS vr 08.11.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
Geef mijn hand terug vr 08.11.2019 20:00 De Kroon Theater
Dikke vrienden di 12.11.2019 09:30 De Kroon Film
Dikke vrienden di 12.11.2019 11:00 De Kroon Film
Modders do 14.11.2019 10:00 De Kroon Theater
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS do 14.11.2019 10:00 MIMA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS do 14.11.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
Modders do 14.11.2019 13:30 De Kroon Theater
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS vr 15.11.2019 10:00 MIMA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS vr 15.11.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
Aatos en de wereld ma 18.11.2019 09:30 Essegem Film + Workshop
Aatos en de wereld ma 18.11.2019 10:45 Essegem Film + Workshop
Ikiloliki di 19.11.2019 09:30 Nekkersdal Theater
Ikiloliki di 19.11.2019 11:00 Nekkersdal Theater
Ikiloliki di 19.11.2019 13:30 Nekkersdal Theater
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS do 21.11.2019 10:00 MIMA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS do 21.11.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS vr 22.11.2019 10:00 MIMA Rondleiding + Workshop
ELA STIEK vr 22.11.2019 11:00 Bozar Muziek
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS vr 22.11.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
Binti ma 25.11.2019 10:00 Cinema Palace Film + Workshop
Pluche ma 25.11.2019 10:30 Essegem Theater
Pluche ma 25.11.2019 13:30 Essegem Theater
AQUA MUSICA di 26.11.2019 11:00 Bozar Muziek
AQUA MUSICA di 26.11.2019 14:00 Bozar Muziek
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS do 28.11.2019 10:00 MIMA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS do 28.11.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS vr 29.11.2019 10:00 MIMA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS vr 29.11.2019 13:15 MIMA Rondleiding + Workshop
SSSST di 10.12.2019 10:00 De Zeyp Theater
Wonderzee di 10.12.2019 10:00 Essegem Workshop
SSSST di 10.12.2019 13:30 De Zeyp Theater
Wonderzee di 10.12.2019 13:30 Essegem Workshop
Wonderzee do 12.12.2019 10:00 Essegem Workshop
Wonderzee do 12.12.2019 13:30 Essegem Workshop
Onderweg vr 13.12.2019 09:30 Nohva Theater
Wonderzee vr 13.12.2019 10:00 Essegem Workshop
Onderweg vr 13.12.2019 11:00 Nohva Theater
Wonderzee vr 13.12.2019 13:30 Essegem Workshop
Onderweg vr 13.12.2019 13:45 Nohva Theater
Shoes di 17.12.2019 09:30 Nekkersdal Theater
Wonderzee di 17.12.2019 10:00 Essegem Workshop
Shoes di 17.12.2019 11:00 Nekkersdal Theater
Shoes di 17.12.2019 13:30 Nekkersdal Theater
Wonderzee di 17.12.2019 13:30 Essegem Workshop
Wonderzee do 19.12.2019 10:00 Essegem Workshop
Kerstconcert do 19.12.2019 11:00 Bozar Muziek
Kerstconcert do 19.12.2019 13:30 Bozar Muziek
Wonderzee do 19.12.2019 13:30 Essegem Workshop
Wonderzee vr 20.12.2019 10:00 Essegem Workshop
Wonderzee vr 20.12.2019 13:30 Essegem Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 07.01.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Ernest & Célestine: Winterpret di 07.01.2020 10:00 Nohva Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 07.01.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Ernest & Célestine: Winterpret di 07.01.2020 13:30 Nohva Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring do 09.01.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 09.01.2020 10:00 Nekkersdal Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring do 09.01.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 09.01.2020 13:15 Nekkersdal Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring vr 10.01.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... vr 10.01.2020 10:00 Nekkersdal Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring vr 10.01.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 14.01.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 14.01.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Le jeune Ahmed do 16.01.2020 09:30 De Kroon Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring do 16.01.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring do 16.01.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Le jeune Ahmed do 16.01.2020 13:15 De Kroon Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring vr 17.01.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring vr 17.01.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
CONCERT MAGIQ ma 20.01.2020 10:30 Essegem Muziek
CONCERT MAGIQ ma 20.01.2020 13:30 Essegem Muziek
Julius in winterland di 21.01.2020 10:00 De Kroon Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 21.01.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Rita & Krokodil di 21.01.2020 10:00 De Zeyp Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 21.01.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Julius in winterland di 21.01.2020 13:30 De Kroon Film
Rita & Krokodil di 21.01.2020 13:30 De Zeyp Film
Binnenstebuiten do 23.01.2020 09:15 Nekkersdal Workshop
De wegpiraat en andere deugnieten do 23.01.2020 10:00 De Zeyp Film
Binnenstebuiten do 23.01.2020 10:30 Nekkersdal Workshop
De wegpiraat en andere deugnieten do 23.01.2020 13:30 De Zeyp Film
Binnenstebuiten do 23.01.2020 13:30 Nekkersdal Workshop
Binnenstebuiten vr 24.01.2020 09:15 Nekkersdal Workshop
Aatos en de wereld vr 24.01.2020 10:00 De Zeyp Film + Workshop
EXPLO EXPO: Volop Art Deco vr 24.01.2020 10:00 Villa Empain (Borghossianstichting) Rondleiding + Workshop
Binnenstebuiten vr 24.01.2020 10:30 Nekkersdal Workshop
Aatos en de wereld vr 24.01.2020 13:30 De Zeyp Film + Workshop
Binnenstebuiten vr 24.01.2020 13:30 Nekkersdal Workshop
Binnenstebuiten ma 27.01.2020 09:15 Nekkersdal Workshop
Binnenstebuiten ma 27.01.2020 10:30 Nekkersdal Workshop
Binnenstebuiten ma 27.01.2020 13:30 Nekkersdal Workshop
Binnenstebuiten di 28.01.2020 09:15 Nekkersdal Workshop
De indiaan di 28.01.2020 10:00 De Zeyp Film
Binnenstebuiten di 28.01.2020 10:30 Nekkersdal Workshop
De indiaan di 28.01.2020 13:30 De Zeyp Film
Binnenstebuiten di 28.01.2020 13:30 Nekkersdal Workshop
The biggest Little Farm do 30.01.2020 09:30 De Kroon Film
Zetels van goud do 30.01.2020 10:30 Nohva Theater
The biggest Little Farm do 30.01.2020 13:15 De Kroon Film
Zetels van goud do 30.01.2020 14:00 Nohva Theater
De soldaat vr 31.01.2020 09:45 De Kroon Theater
EXPLO EXPO: Volop Art Deco vr 31.01.2020 10:00 Villa Empain (Borghossianstichting) Rondleiding + Workshop
Zetels van goud vr 31.01.2020 10:00 De Platoo Theater
De soldaat vr 31.01.2020 11:00 De Kroon Theater
De soldaat vr 31.01.2020 14:00 De Kroon Theater
Zetels van goud vr 31.01.2020 14:00 De Platoo Theater
Werktuig ma 03.02.2020 10:00 De Zeyp Theater
Zetels van goud ma 03.02.2020 13:30 Nekkersdal Theater
Werktuig ma 03.02.2020 13:30 De Zeyp Theater
Zetels van goud di 04.02.2020 10:30 Nekkersdal Theater
Zetels van goud di 04.02.2020 13:30 Nekkersdal Theater
Werktuig do 06.02.2020 10:30 Essegem Theater
Werktuig do 06.02.2020 13:30 Essegem Theater
Zetels van goud vr 07.02.2020 10:30 De Kroon Theater
Zetels van goud vr 07.02.2020 13:30 De Kroon Theater
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! ma 10.02.2020 10:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Hans en Grietje ma 10.02.2020 10:30 Essegem Theater
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! ma 10.02.2020 13:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Hans en Grietje ma 10.02.2020 13:30 Essegem Theater
Huid di 11.02.2020 09:00 GC De Markten Tentoonstelling
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! di 11.02.2020 10:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Huid di 11.02.2020 10:40 GC De Markten Tentoonstelling
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! di 11.02.2020 13:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Huid di 11.02.2020 13:00 GC De Markten Tentoonstelling
Huid wo 12.02.2020 09:00 GC De Markten Tentoonstelling
Huid do 13.02.2020 09:00 GC De Markten Tentoonstelling
Girl do 13.02.2020 09:30 De Kroon Film
Piepkuikens do 13.02.2020 09:30 Essegem Film
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! do 13.02.2020 10:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Huid do 13.02.2020 10:40 GC De Markten Tentoonstelling
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! do 13.02.2020 13:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Huid do 13.02.2020 13:00 GC De Markten Tentoonstelling
Girl do 13.02.2020 13:15 De Kroon Film
Piepkuikens do 13.02.2020 13:30 Essegem Film
Huid vr 14.02.2020 09:00 GC De Markten Tentoonstelling
Huid vr 14.02.2020 10:40 GC De Markten Tentoonstelling
Huid vr 14.02.2020 13:00 GC De Markten Tentoonstelling
EXPLO EXPO ARGOS Het leven van de Obj... di 18.02.2020 13:30 ARGOS, Centrum voor Kunst en Media Rondleiding + Workshop
Huid do 20.02.2020 09:00 GC De Markten Tentoonstelling
Huid vr 21.02.2020 09:00 GC De Markten Tentoonstelling
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! ma 02.03.2020 10:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! ma 02.03.2020 13:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Huid di 03.03.2020 09:00 GC De Markten Tentoonstelling
Huid di 03.03.2020 09:00 GC De Markten Tentoonstelling
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 03.03.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! di 03.03.2020 10:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 03.03.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! di 03.03.2020 13:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring do 05.03.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring do 05.03.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Pachamama vr 06.03.2020 10:00 De Platoo Film
Pachamama vr 06.03.2020 13:00 De Platoo Film
In de voetsporen van Paco vr 06.03.2020 13:30 Bozar Muziek
BAM! ma 09.03.2020 10:00 De Kroon Theater
BAM! ma 09.03.2020 13:30 De Kroon Theater
SING 2.0 di 10.03.2020 11:00 Bozar Muziek
SING 2.0 di 10.03.2020 13:30 Bozar Muziek
Réparer les vivants do 12.03.2020 09:30 De Kroon Film
Réparer les vivants do 12.03.2020 13:15 De Kroon Film
REISKRIEBELS - filmproject ma 16.03.2020 09:00 De Kroon Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 17.03.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
ROOD di 17.03.2020 10:30 De Kroon Theater
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring di 17.03.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
ROOD di 17.03.2020 13:30 De Kroon Theater
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring do 19.03.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring do 19.03.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Heimwee naar Tirgu Mures vr 20.03.2020 13:30 De Kroon Theater
Pachamama di 24.03.2020 10:00 Nohva Film
Ik zit hier di 24.03.2020 10:30 Nekkersdal Theater
Ik zit hier di 24.03.2020 13:30 Nekkersdal Theater
Pachamama di 24.03.2020 13:30 Nohva Film
Dikke vrienden do 26.03.2020 09:30 Essegem Film
Dikke vrienden do 26.03.2020 13:30 Essegem Film
Wiplala vr 27.03.2020 09:30 Essegem Film
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring vr 27.03.2020 10:00 Bozar Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring vr 27.03.2020 13:00 Bozar Rondleiding + Workshop
Wiplala vr 27.03.2020 13:30 Essegem Film
Gezonde vieruurtjes/desserten di 31.03.2020 09:15 Essegem Workshop
Gezonde vieruurtjes/desserten do 02.04.2020 09:15 Essegem Workshop
BOOM do 02.04.2020 10:00 De Zeyp Theater
Gezonde vieruurtjes/desserten do 02.04.2020 10:45 Essegem Workshop
BOOM do 02.04.2020 13:30 De Zeyp Theater
Gezonde vieruurtjes/desserten vr 03.04.2020 09:15 Essegem Workshop
Gezond en veggie koken vr 03.04.2020 09:30 Essegem Workshop
Mijn plek vr 03.04.2020 10:00 De Kroon Theater
Gezonde vieruurtjes/desserten vr 03.04.2020 10:45 Essegem Workshop
Mijn plek vr 03.04.2020 13:30 De Kroon Theater
Gezonde vieruurtjes/desserten di 21.04.2020 09:15 Essegem Workshop
Minimax do 23.04.2020 09:30 De Kroon Theater
De wegpiraat en andere deugnieten do 23.04.2020 09:30 Essegem Film
Minimax do 23.04.2020 10:30 De Kroon Theater
Minimax do 23.04.2020 11:30 De Kroon Theater
De wegpiraat en andere deugnieten do 23.04.2020 13:30 Essegem Film
De avonturen van No-NO ma 27.04.2020 10:45 Nekkersdal Film
Gezonde vieruurtjes/desserten di 28.04.2020 09:15 Essegem Workshop
Dikke vrienden di 28.04.2020 09:15 Nekkersdal Film
Gezonde vieruurtjes/desserten di 28.04.2020 10:45 Essegem Workshop
De avonturen van No-NO di 28.04.2020 10:45 Nekkersdal Film
Gezonde vieruurtjes/desserten do 30.04.2020 09:15 Essegem Workshop
Gezonde vieruurtjes/desserten do 30.04.2020 10:45 Essegem Workshop
Muziek in Klas: Rit(me)lodie voor min... ma 04.05.2020 10:30 Essegem Muziek
Muziek in Klas: Rit(me)lodie ma 04.05.2020 13:30 Essegem Muziek
Gezonde vieruurtjes/desserten di 05.05.2020 09:15 Essegem Workshop
Dikke vrienden di 05.05.2020 09:30 Nohva Film
De wegpiraat en andere deugnieten di 05.05.2020 10:00 De Kroon Film
Pachamama di 05.05.2020 10:00 Nekkersdal Film
Dikke vrienden di 05.05.2020 10:40 Nohva Film
Gezonde vieruurtjes/desserten di 05.05.2020 10:45 Essegem Workshop
Pachamama di 05.05.2020 13:00 Nekkersdal Film
De wegpiraat en andere deugnieten di 05.05.2020 13:30 De Kroon Film
Dikke vrienden di 05.05.2020 13:45 Nohva Film
Binti do 07.05.2020 10:00 De Kroon Film
Muziek in Klas: Rit(me)lodie voor min... do 07.05.2020 10:30 Essegem Muziek
Binti do 07.05.2020 13:15 De Kroon Film
Muziek in Klas: Rit(me)lodie do 07.05.2020 13:30 Essegem Muziek
Gezonde vieruurtjes/desserten vr 08.05.2020 09:15 De Zeyp Workshop
Supa Modo vr 08.05.2020 10:00 De Kroon Film
Gezonde vieruurtjes/desserten vr 08.05.2020 10:45 De Zeyp Workshop
Supa Modo vr 08.05.2020 13:15 De Kroon Film
De kleine vuurtorenwachter ma 11.05.2020 09:30 Nekkersdal Theater
De kleine vuurtorenwachter ma 11.05.2020 11:00 Nekkersdal Theater
De kleine vuurtorenwachter ma 11.05.2020 13:30 Nekkersdal Theater
Gezonde vieruurtjes/desserten do 14.05.2020 09:15 Essegem Workshop
Gezonde vieruurtjes/desserten do 14.05.2020 10:45 Essegem Workshop
Gezonde vieruurtjes/desserten vr 15.05.2020 09:15 Essegem Workshop
Muziek in Klas: Rit(me)lodie voor min... vr 15.05.2020 10:30 De Zeyp Muziek
Gezonde vieruurtjes/desserten vr 15.05.2020 10:45 Essegem Workshop
Muziek in Klas: Rit(me)lodie vr 15.05.2020 13:30 De Zeyp Muziek
Gezonde vieruurtjes/desserten di 19.05.2020 09:15 Essegem Workshop
Gezonde vieruurtjes/desserten di 19.05.2020 10:45 Essegem Workshop
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! di 26.05.2020 10:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! di 26.05.2020 13:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! do 28.05.2020 10:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Muziek in Klas: Rit(me)lodie voor min... do 28.05.2020 10:30 Nekkersdal Muziek
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! do 28.05.2020 13:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Muziek in Klas: Rit(me)lodie do 28.05.2020 13:30 Nekkersdal Muziek
Muziek in Klas: Rit(me)lodie voor min... vr 29.05.2020 10:30 Nekkersdal Muziek
MOENIEWORRIENIE vr 29.05.2020 10:30 Essegem Theater
Muziek in Klas: Rit(me)lodie vr 29.05.2020 13:30 Nekkersdal Muziek
MOENIEWORRIENIE vr 29.05.2020 13:30 Essegem Theater
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! ma 08.06.2020 10:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! ma 08.06.2020 13:00 Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
Binnenstebuiten Wachtlijst Nekkersdal Workshop
Minimax Wachtlijst De Kroon Theater
Dikke vrienden Wachtlijst De Kroon Film
Binti (+nagesprek met regisseur) Wachtlijst Nohva Film
De Koning Zonder Schoenen Wachtlijst Nohva Theater
ELA STIEK Wachtlijst Bozar Muziek
bOOm Wachtlijst De Kroon Theater
Ithaca Wachtlijst Essegem Theater
Ernest & Célestine: Winterpret Wachtlijst Nohva Film
EXPLO EXPO: Bruegelfabriek! Wachtlijst Hallepoort (KMKG) Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO Mima - ObsessieS Wachtlijst MIMA Rondleiding + Workshop
Pachamama Wachtlijst Nekkersdal Film
SING 2.0 Wachtlijst Bozar Muziek
Zetels van goud Wachtlijst De Kroon Theater
De soldaat Wachtlijst De Kroon Theater
De indiaan Wachtlijst De Zeyp Film
Aatos en de wereld Wachtlijst De Zeyp Film + Workshop
BOOM Wachtlijst De Zeyp Theater
De wegpiraat en andere deugnieten Wachtlijst De Kroon Film
Plons Wachtlijst De Zeyp Theater
Rita & Krokodil Wachtlijst De Zeyp Film
SSSST Wachtlijst De Zeyp Theater
Werktuig Wachtlijst De Zeyp Theater
Alles komt goed Wachtlijst Essegem Theater
De avonturen van No-NO Wachtlijst Nekkersdal Film
Knorren & Kussen Wachtlijst Essegem Theater
Binti Wachtlijst Cinema Palace Film + Workshop
Pluche Wachtlijst Essegem Theater
Hans en Grietje Wachtlijst Essegem Theater
CONCERT MAGIQ Wachtlijst Essegem Muziek
De kleine vuurtorenwachter Wachtlijst Nekkersdal Theater
Ikiloliki Wachtlijst Nekkersdal Theater
Ik zit hier Wachtlijst Nekkersdal Theater
Mist Wachtlijst Nekkersdal Theater
Muziek in Klas: Rit(me)lodie Wachtlijst Essegem Muziek
Muziek in Klas: Rit(me)lodie voor min... Wachtlijst Nekkersdal Muziek
ROOD Wachtlijst De Kroon Theater
REISKRIEBELS - filmproject Wachtlijst De Kroon Workshop
BAM! Wachtlijst De Kroon Theater
EXPLO EXPO Bozar - Keith Haring Wachtlijst Bozar Rondleiding + Workshop
Kerstconcert Wachtlijst Bozar Muziek
Binti Wachtlijst De Kroon Film
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... Wachtlijst Nekkersdal Film
Woestzoeker Wachtlijst GC De Kriekelaar Theater
Mijn plek Wachtlijst De Kroon Theater